Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. sep
18:00
tst Fodbold
Skødstrup SF
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
tst Fodbold
Låsby B
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
tst Fodbold
Skødstrup SF
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 775
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
tst Fodbold
Aabyhøj IF
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Sabro IF
Grundfør UI
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Nielstrup/Voldum UI
tst Fodbold
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
tst Fodbold
Sabro IF
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:40
Grundfør UI
Nielstrup/Voldum UI
U9 Drenge B2 (2016) 5:5 - Lør. d. 7. sep Pulje 97
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
tst Fodbold (2)
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
tst Fodbold (1)
Aros FC (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:30
tst Fodbold (L4/542)
Virup IF (L3/528)
U15 Drenge/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
tst Fodbold
VRI
ØOB Oldboys 60 år 11:11 Efterår 24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
TST
AIA/Tranbjerg (2)
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
tst Fodbold (L5/659)
FC Århus Syd (L3/627)
U14 Drenge/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
DGL 2000, Aarhus
Fuglebakken KFUM
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:00
tst Fodbold
Kjellerup IF
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
tst Fodbold
IVF, Århus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
tst Fodbold (2)
IF Lyseng (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:30
tst Fodbold
FC Skanderborg
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
tst Fodbold (1)
Aarhus Posten
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:00
tst Fodbold
Aabyhøj IF
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
tst Fodbold
VSK Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
tst Fodbold
Hadsten SK
ØOB Oldboys 60 år 11:11 Efterår 24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
25. sep
18:00
TST
FC Åben Modus
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
DGL 2000, Aarhus
Lystrup IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
tst Fodbold
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
tst Fodbold (2)
Fuglebakken KFUM (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:30
Aros FC (2)
tst Fodbold (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:30
tst Fodbold
IF Lyseng (1)
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 45
|